U SIVUCHY

Sivka. Rocznik '73. Matka i żona. Człowiek. Jurajka. Przekorna indywidualistka. Lubię chadzać swoimi drogami. Na blogu prezentuję swoje pasje twórcze. Autorskie sweTwory hand made na drutach i (czasem) szydełku. Wyklejane kolaże Słowobrazy. Fotokadry. Miejscówki. I stylówki :) k o n t a k t: Sylwia2008s@wp.pl

Strony Rękodzielne

Wyświetlono

Instagram

Instagram
sivkasivucha

Translate

czwartek, 25 lutego 2021

Słowobrazy

            

  

11 komentarzy:

 1. Bez dwóch zdań głupota w internecie ma ogromną moc, ale jest tam też wiele perełek. Można trafić o poranku na ciekawe słowobrazy, do których chciałoby się wrócić. W psychonastroju nieoczywistym łatwiej zadawać pytania, bo to na pewno jest rozwojowe. Jest się wrażliwą, samo nie przejdzie - hasło cudne, właściwie to powinno podziałać na mnie, nadwrażliwca jak kubeł zimnej wody, a serdecznie mnie ubawiło.

  OdpowiedzUsuń
 2. W internecie tej głupoty chyba coraz więcej. Twoje słowobrazy niesamowicie ciekawe, "nie mów mi co mam robić" powinno trafić do niejednej osoby, niech nikt nie ustawia nam życia a zajmie się swoim. Miłego dnia, pozdrawiam Sylwia...

  OdpowiedzUsuń
 3. Te SŁOWOBRAZY więcej mówią o Tobie niż milion pięknie sformułowanych zdań! Lubię Twoje kolaże - dają do myślenia. Wyklejaj i publikuj:-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna twórczość! Popieram, mam nadzieję, że samo nie przejdzie i będziesz dalej robić Słowobrazy ♥

  OdpowiedzUsuń
 5. Głupota w internecie ma ogromna moc ale też jest wiele fajnych rzeczy:))i do takich należ Twój blog:)))Pozdrawiam serdecznie:))

  OdpowiedzUsuń
 6. ale mega takie prace są, człowiek aż sie zatrzymuje i rozkminia

  OdpowiedzUsuń
 7. Mówią więcej niż tysiąc słów. Niezwykle ciekawe i barwne.

  OdpowiedzUsuń
 8. Dzięki serdeczne komentującym. Za komentarze, pochwały i zrozumienie <3

  OdpowiedzUsuń