Przepiękne, maki polne to moje ulubione kwiaty. Mam przed oczami wiele takich widoków z makami na poboczach, w zbożu, na jakichś nieużytkach, potrafią wyrosnąć wszędzie. No i oczywiście z Monte Cassino.
Maki mogą wyrastać wszędzie, każdemu miejscu przydają urody ..tu chyba zagnieździły się w rzepaku. Czerwone jak rubiny maki wyrastające pośród falujących traw, rozświetlają zieloną łąkę barwą, obok której nie sposób przejść obojętnie.
Przepiękne, maki polne to moje ulubione kwiaty. Mam przed oczami wiele takich widoków z makami na poboczach, w zbożu, na jakichś nieużytkach, potrafią wyrosnąć wszędzie. No i oczywiście z Monte Cassino.
OdpowiedzUsuńMaki mogą wyrastać wszędzie, każdemu miejscu przydają urody ..tu chyba zagnieździły się w rzepaku. Czerwone jak rubiny maki wyrastające pośród falujących traw, rozświetlają zieloną łąkę barwą, obok której nie sposób przejść obojętnie.
OdpowiedzUsuń