U Sivuchy

Sivka, rocznik '73. Zespół Niespokojnych Myśli i Rąk. k o n t a k t: Sylwia2008s@wp.pl

Strony Rękodzielne

Wyświetlono

Instagram

Instagram
sivkasivucha

Translate

środa, 13 maja 2026

Krasnoludki są na świecie

 Maryśka Konopnicka się nie myliła. Krasnoludki są na świecie. Ałtfit - sadziłam ostatnio lawendę i mnie zainspirowało 💟🪻 

 Buty szyte w Polsce, w Krapkowicach (to nie jest post sponsorowany):
   

26 komentarzy:

  1. Fajny jest ten płaszcz. Taki wiosenny ;)
    Pozdrawiam ciepło! Miłej środy🌸
    Angelika

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękna, lawendowa stylizacja. Świetnie wyglądasz.
    Uwielbiam takie kolory.
    Pozdrawiam serdecznie z moich zielonych opowieści

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Właściwie, to więcej w niej beżu 🌕 💟

      Usuń
    2. Beże też lubię....

      Usuń
    3. To super. Niektórzy twierdzą, że to nudny kolor. Ja uważam, że ewentualnie ci, co tak twierdzą, są nudni 🤓

      Usuń
  3. Cudny odcień fioletu, mój ulubiony! Świetna stylóweczka, to połączenie kolorów i różnych faktur bardzo mi się podoba ;)
    A co to za roślinka?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tak, mój też 💟 Dziękuję 💟
      No właśnie, zapomniałam jak się nazywa. A tak starałam się zapamiętać... Ma lekko fioletowawe liście, jak spojrzeć pod pewnym kontem 💜

      Usuń
    2. Czy to nie jest przypadkiem szczawik? Miałam go kiedyś i tak fajnie składał liście na noc :D No i pięknie kwitł na biało.

      Usuń
    3. Nie, to nie szczawik.

      Usuń
  4. Bardzo lubię zarówno lawendę, jak i jej barwę :) Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  5. Lawendowe to coś... płaszcz? trencz? nie znam się - wygląda swobodnie i przyjemnie. A skąd taki krasnoludek w kolorze?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. A takie tam, wdzianko. Ja go przezywam watą szklaną 💟 Krasnoludek jest z TEDi. O ile dobrze pamiętam, bo widziałam też w Woolworth i Pepco.

      Usuń
  6. Buty świetne! I płaszcz!
    Cała reszta też😊 Fajnie Cię ta lawenda zainspirowała... A raczej krasnoludki😊😉

    OdpowiedzUsuń
  7. Śliczny płaszczyk, podoba mi się faktura, krój i kolorystyka. Miłego dnia :)

    OdpowiedzUsuń
  8. Przepiękne kolorki 😍!!! Pustynia zakwitła 🪻

    OdpowiedzUsuń
  9. Musisz sobie tylko Kingsajz kupić i fru do szafolandi.

    OdpowiedzUsuń
  10. Piękne buciki, coś w moim stylu.

    OdpowiedzUsuń